Junior controller (pozice vhodná i pro čerstvé absolventy. Pardubice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hůrka 1798, Pardubice, Pardubický

Společnost Autocentrum BARTH a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce Pardubice
Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
" spolupráce na účetních závěrkách a zodpovědnost za svěřené oblasti
" provádění analýz plnění plánu a odchylek oproti skutečnosti
" příprava reportů pro management společnosti
" sestavování reportů pro externí partnery
" příprava kalkulací nákladů na produkty a služby
" zajištění dalších analytických činností v oblasti nákladů a financí.
Požadavky:
" SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
" znalost principů účetnictví, základy daní
" schopnost analytické úvahy
" hlubší znalost tabulkových procesorů (EXCEL) - kontingenční tabulka, funkce, základy VBA
" řidičský průkaz sk. B
" proaktivní přístup k řešení zadaných úkolů
Výhodou bude, pokud:
" znáte základy SQL
" setkali jste se s velkým podnikovým informačním systémem
Nabízíme:
" úzkou spolupráci s členy vrcholového vedení společnosti
" zacvičení vedené osobně finančním ředitelem a hlavní účetní
" motivující platové ohodnocení
" možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
" široké spektrum benefitů se sportovním a volnočasovým zaměřením
" příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu
Zaměstnanecké výhody: - benefity - příspěvek na obědy, sportovní aktivity, vstupenky na koncerty, hokej, dostihy ZDARMA...

První kontakt telefonicky v době 8.30 - 16:00 nebo emailem

Kontakt

Autocentrum BARTH a.s.

Kontaktní osoba:
Personální oddělení   +420 464 645 128

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Autocentrum BARTH a.s. (IČO 25278924), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.