Optometrista Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Štefánikova 839, Brno, Jihomoravský

Společnost DR. OPTIK Moravia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Optometristé.

Popis pracovní pozice

Pošlete nám Váš profesní životopis na email: dvorsky@droptik.cz

Požadavky:
Řidičský průkaz sk.B a chuť se učit novému.,
Hledáme optometristu, v Brně a okolí, požadované vzdělání úspěšně ukončené vysokoškolské vzdělání, nástupní plat 30tis. .hrubého + podíl z tržeb. Navíc je k dispozici nový služební automobil. Pojďte rozšířit bezvadný kolektiv. Požadujeme schopnost a chuť učit.
Lze ni na zkrácený PP:
0,5 - 15.000,- Kč
0,75 - 20.000,-Kč


Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

DR. OPTIK Moravia s.r.o.Kontaktní osoba:
Petr Dvorský  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DR. OPTIK Moravia s.r.o. (IČO 27251349), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.