Bezpečnostní pracovník, pracovnice Bolatice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Bolatice, Moravskoslezský

Společnost CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur.

Popis pracovní pozice

*KO: Mahrová Dana, tel.: 737 251 669, e-mail: personalista.ostrava@centr.cz V případě zájmu zašlete životopis na e-mail nebo volejte na tel. kontaktní osoba se na pracovišti nenachází.
Místo je vyhrazeno pro OZP.
Požadujeme: reprezentativní a příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, aktivní přístup k práci, základní znalost PC, praxe na obdobné pozici výhodou.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, 12-ti hodinové směny (den/noc), pracoviště Bolatice.
Náplň práce: ochrana a kontrola majetku klienta; kontrola osob při vstupu; obsluha vrátnice.

Kontakt

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o.Kontaktní osoba:
Dana Mahrová   +420 737 251 669

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. (IČO 27810941), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.