Stavební práce Horní Město

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 93, Horní Město, Moravskoslezský

Společnost SIKA stavební činnost s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce : celá Česká republika
Náplň prace: vyzdívky, omítky, obklady, zateplení
úkolová mzda 90,- Kč/hod
Hlásit se na e - mail karelsigmund@seznam.cz
Z : 9.11.2018

Kontakt

SIKA stavební činnost s.r.o.Kontaktní osoba:
Karel Sigmund   +420 720 622 591

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SIKA stavební činnost s.r.o. (IČO 27793532), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.