Učitel/-ka zš speciální Hradec Králové

Inzerát z úřadu práce
Plat: 27 800 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nerudova 1180, Hradec Králové, Královéhradecký

Společnost Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní učitelé a vychovatelé pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami.

Popis pracovní pozice

UČITEL/-KA ZŠ SPECIÁLNÍ
- PP na dobu určitou 1 rok s předpokladem dalšího pokračování, nástup možný ihned,
- Požadujeme: VŠ pedagogická - učitelství pro ZŠ + speciální pedagogika podmínkou), praxe ve speciálním školství výhodou, bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení.
- Nabízíme: stabilní zázemí, výhodné mzdové podpmínky, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity (příspěvěk na stravování, mzdové příspěvky).
- Pozice je vhodná pro absolventy
-V případě zájmu posílejte profesní životopis s kopiíí dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání na email: simona.prokopova@daneta.cz

Kontakt

Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o.Kontaktní osoba:
Simona Prokopová, personalistka  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o. (IČO 25262165), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.