Ošetřovatel, ošetřovatelka (nzp) Vrchlabí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 120 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Žižkova 590, Vrchlabí, Královéhradecký

Společnost Domov pro seniory Vrchlabí hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé v oblasti pobytové péče.

Popis pracovní pozice

Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Zaměstnanecké benefity.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Domov pro seniory VrchlabíKontaktní osoba:
Ing: Soňa Mašková, ředitelka   +420 725 059 869

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Domov pro seniory Vrchlabí (IČO 00194891), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.