Pomocní dělníci ve výrobě (ozp) Hranice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 10 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 551, Hranice, Olomoucký

Společnost OZS sociální podnik s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Nástup možný IHNED. Pracovní doba 4 hodiny denně.

Náplň práce:
příprava kabelových svazků

Požadujeme:
manuální zručnost - nutná; elektrotechnické vzdělání nebo zkušenosti - vítány

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@ozssro.cz;
- telefonicky (08,00 - 17,00 hod.) na čísle 704 269 800 - Jakub Koníček

Kontakt

OZS sociální podnik s.r.o.Kontaktní osoba:
Jakub Koníček   +420 704 269 800

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) OZS sociální podnik s.r.o. (IČO 04475640), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.