Pomocní pracovníci ve výrobě Jablunkov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 80 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Žihla 995, Jablunkov, Moravskoslezský

Společnost BRADOP nábytek, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

DPP, možnost změny na PS (po odpracování 300 hod.)
Požadujeme - pečlivost.
Náplň práce - čištění materiálu, ukládání, balení zboží a další pomocné práce.
Pracovní doba 6:00-14:00
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: romana.pirova@bradop.cz
Pracoviště Jablunkov - Žihla

Kontakt

BRADOP nábytek, s.r.o.Kontaktní osoba:
Romana Pírová   +420 558 341 277

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BRADOP nábytek, s.r.o. (IČO 28573048), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.