Pomocný dělník Vyškov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dobrovského 409, Vyškov, Jihomoravský

Společnost ARKO-MONT, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

POŽADAVKY: vzdělání základní, ŘP sk. B výhodou
POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou, montáže po stavbách, občasná fyzická zátěž
KONTAKT: Nicolae Ilies, tel.: 777 510 012, e-mail: arko-mont@seznam.cz

Kontakt

ARKO-MONT, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ilies Nicolae   +420 777 510 012

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ARKO-MONT, s.r.o. (IČO 03648699), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.