Pomocná kuchařka Modřice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U dálnice 777, Modřice, Jihomoravský

Společnost Double James s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní kuchaři.

Popis pracovní pozice

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky

Hledáme do kuchyně výpomoc na HPP, možnost i DPČ, DPP pracovní doba dle domluvy od 9.00-16.00 hodin.

Místo výkonu práce: OC Olympia Kika restaurace, U dálnice 777, Brno

Kontakt

Double James s.r.o.Kontaktní osoba:
Jakub Havlík   +420 725 436 714

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Double James s.r.o. (IČO 06638538), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.