Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) Kunice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 227, Kunice, Středočeský

Společnost StrojProgres družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby).

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště:
- Kunice 227

Prvotní kontakt:
- tel.: 776 278 514

Upřesňující údaje:
- pasivní čeština
- při nestíhání termínů práce i o víkendech

Kontakt

StrojProgres družstvoKontaktní osoba:
Vasyl Ilkov, jednatel   +420 776 278 514

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) StrojProgres družstvo (IČO 28380321), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.