Pomocná síla na úklidy na restauraci + výpomoc v kuchyni Žďár nad Sázavou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 75 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Veselská 9, Žďár nad Sázavou, Vysočina

Společnost Jaroslav Chalupa hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocníci v kuchyni.

Popis pracovní pozice

POMOCNÁ SÍLA NA ÚKLIDY NA RESTAURACI + VÝPOMOC V KUCHYNI
Po dohodě by se chodilo:
1 volné pracovní místo - turnusové směny (zkrácený PP) a to (1.týden - po, út, pá, so ne), (2.týden st, čt) - víkend jednou za 14 dní
Požadujeme: smysl pro pořádek a čistotu, aktivní pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, loajalitu
Nabízíme: jistotu dlouhodobého zaměstnání, příjemné pracovní prostředí, firemní výhody (stravování, vzdělávání), motivující mzdové ohodnocení
Více informací osobně na provozovně u p. Honkové nebo na tel.: 603 281 342
Pouze Žďár nad Sázavou a blízké okolí.
Životopisy zasílejte na info@uchalupy.cz