Pomocná síla v kuchyni Jaroměř

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 350 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Jaroměř, Královéhradecký

Společnost Říční a sluneční lázně Na Úpě, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocníci v kuchyni.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky), jednosměnný provoz.

Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné stravování.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: info@koupalistenaupe.cz

Místo výkonu práce: ul. Náchodská, 551 01 Jaroměř - Jakubské Předměstí (KOUPALIŠTĚ NA ÚPĚ).

Kontakt

Říční a sluneční lázně Na Úpě, s.r.o.Kontaktní osoba:
Kamil Mach   +420 777 594 574

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Říční a sluneční lázně Na Úpě, s.r.o. (IČO 01623869), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.