Pečovatel/ka - přímá obslužná péče Písek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Čechova 454, Písek, Jihočeský

Společnost Oblastní spolek ČČK Písek hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče.

Popis pracovní pozice

PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Kurz soc. pracovníka výhodou, po zapracování osobní ohodnocení
Nabízíme: stravenky až 80,-Kč, pravidelné odměny, 5 týdnů dovolené
Náplň práce: sociální péče o klienty
Požadujeme: pracovistost, komunikativnost, laskavost ke starším lidem.
Vhodné i pro absolventy.
Své životopisy zasílejte na: pisek@cervenykriz.eu, informace podá pí. Hana Komínková na tel. 382 213 186 nebo na uvedené adrese.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Oblastní spolek ČČK PísekKontaktní osoba:
Hana Komínková, ředitelka   +420 382 213 186

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Oblastní spolek ČČK Písek (IČO 00425893), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.