Ostraha prodejen - strážný Opava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 90 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Fortny 49, Opava, Moravskoslezský

Společnost Samcor s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

* Kačor Petr, tel.: 739 601 050 - volejte pouze PO - PÁ 9:00 - 17:00 hod., e-mail: pkacor@samcor.cz. Nechoďte na prodejnu, kontaktní osoba se tam nenachází. Pro domluvení sosbbní schůzky je nutný telefonický kontakt.
Zkoušky odborné způsobilosti "Strážný" podmínkou, bezúhonnost, fyzická zdatnost.
Prac. doba je nerovnoměrně rozvržená - prac. doba dle rozpisu. Je možné se domluvit na pracovní smlouvě nebo DPP či DPČ. Pracovní úvazek: plný nebo zkrácený.
Vhodné i jako brigáda.
Jedná se o ostrahu v prodejnách s luxusním zbožím.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Samcor s.r.o.Kontaktní osoba:
Petr Kačor   +420 739 601 050

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Samcor s.r.o. (IČO 25738453), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.