Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče Vrchlabí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 880 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Žižkova 590, Vrchlabí, Královéhradecký
Vloženo před 27 dny
Aktualizováno před 27 dny

Společnost Domov pro seniory Vrchlabí hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče.

Popis pracovní pozice

Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Zaměstnanecké benefity.

Kontakt

Domov pro seniory Vrchlabí

Kontaktní osoba:
Ing: Soňa Mašková, ředitelka   +420 725 059 869

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Domov pro seniory Vrchlabí (IČO 00194891, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.