Pracovník/ce v sociálních službách

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Podané ruce - osobní asistence hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče.

Popis pracovní pozice

A11 z:8/11/2018
Hledáme pracovníka/ci přímé obslužné péče do BAŠKY na plný úvazek.
Náplň práce:
- práce zahrnuje péči o seniory a handicapované osoby v jejich domácím prostředí.
Požadujeme:
- kvalifikační kurz pro pracovníka v sociálních službách nebo vzdělání sociálního či zdravotního směru.
- řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme:
- osobní ohodnocení
- příspěvek na obuv
- stravenky.
Kontakt:
- více informací na www.podaneruce.eu
- telefonicky 778 500 159
- e-mailem, životopisy zasílat na email: martina.hanakova@podaneruce.eu

Kontakt

Podané ruce - osobní asistenceKontaktní osoba:
Ing. Monika Křístková   +420 777 011 072

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Podané ruce - osobní asistence (IČO 70632596), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.