Pracovník/ce příjmu zboží Písek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 250 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Nádraží 2607, Písek, Jihočeský

Společnost OBI Česká republika s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v půjčovnách a ostatní pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

Pracovní doba: dle rozpisu
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení.
Znalost oboru, praxe v oboru vítána.
Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené;
Kontakt: email: asistentkacz022@obi.cz nebo osobně na prodejně na informacích v době od 8:00 do 20:00 hod.

Kontakt

OBI Česká republika s.r.o.Kontaktní osoba:
Alena Kubíková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) OBI Česká republika s.r.o. (IČO 60470968), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.