Produktový specialista Český Těšín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jablunkovská 2054, Český Těšín, Moravskoslezský

Společnost Roman Sikora hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb.

Popis pracovní pozice

Požadavky: vzdělání v oboru a praxe výhodou.
Náplň práce: prodej a prezentace produktů, poradenská činnost, vyřizování objednávek, zpracování cenových nabídek, práce s penězi.
Po roce možný přechod na pracovní poměr na dobu neurčitou. Pro absolventy příležitost vybudovat si kariéru a zároveň získat zkušenosti a praxi.
KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku nebo zasílat životopis n e-mail

Kontakt

Roman SikoraKontaktní osoba:
Lukáš Firuněk   +420 725 032 221

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Roman Sikora (IČO 47169486), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.