Prodejce/-prodavačka do stavebnin Nová Paka

Inzerát z úřadu práce
Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Partyzánská 76, Nová Paka, Královéhradecký

Společnost IZOMAT stavebniny s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu.

Popis pracovní pozice

PRODEJCE/-PRODAVAČKA DO STAVEBNIN
V případě zájmu kontaktujte paní Lucii Bejčkovou na emailové adrese: izomat@teamio.eu nebo telefonním čísle: 727 828 425
Požadavky:
Práce na PC

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravenky 100,-Kč a další.

Kontakt

IZOMAT stavebniny s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lucie Bejčková   +420 727 828 425

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) IZOMAT stavebniny s.r.o. (IČO 45242003), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.