Psycholog ve zdravotnictví Příbram

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hradební 159, Příbram, Středočeský
Vloženo před 2 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Společnost PhDr. Jitka Ilgnerová hledá vhodného kandidáta na pozici Psychologové ve zdravotnictví (kromě klinických psychologů).

Popis pracovní pozice

Pozice: psycholog ve zdravotnictví
Vhodné pro absolventy.
Zkrácený pracovní úvazek na 20 hodin týdně.
Nabízím pro absolventa magisterského studia jednooborové psychologie s možností zařazení do předatestační přípravy v oboru Klinická psychologie.
Podmínkou je absolvovaný kurz Psycholog ve zdravotnictví. Zkušenosti s psychodiagnostikou a psychoterapií jsou výhodou. Je vítán alespoň započatý akreditovaný psychoterapeutický výcvik.
Nabízím spolupráci ve velmi příjemném a komorním pracovním prostředí a dobré finanční ohodnocení.
Nástup: 1.1.2019 na dobu určitou do 31.12.2019. Mzda: 12 000,- až 14 000,- Kč
Kontakt: Ilgnerová Jitka PhDr., tel.: 602 555 465, e-mail: jitkailgnerova@seznam.cz
Místo výkonu práce:PhDr. Jitka Ilgnerová, Ordinace klinické psychologie, Hradební č.p. 159, Příbram I,

Kontakt

PhDr. Jitka Ilgnerová

Kontaktní osoba:
PhDr. Jitka Ilgnerová   +420 602 555 465

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PhDr. Jitka Ilgnerová (IČO 67262376, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.