Ostraha objektu/recepční Hustopeče

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brněnská 12, Hustopeče, Jihomoravský

Společnost AGROTEC a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

9,11,/ Ostraha objektu centrály AGT + drobné práce na recepci - odvoz dopisů, cenin apod.
Více informací na www.agrotec.cz
kontaktujte nás e-mailem: sevcikova@agrotec.cz.

Kontakt

AGROTEC a.s.Kontaktní osoba:
Simona Ševčíková   +420 519 402 152,602 122 565

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AGROTEC a.s. (IČO 00544957), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.