Vedoucí oddělení správy majetku zařazeného v odboru majetku města jaroměř

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 810 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: nám. Československé armády 16, Jaroměř, Královéhradecký

Společnost Město Jaroměř hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací.

Popis pracovní pozice

Předpokládaný nástup do zaměstnání: 4. 2. 2019.
Doba trvání pracovního poměru: doba určitá - zástup za MD + RD (nejdéle však do 31. 1. 2022), šestiměsíční zkušební doba. Možnost prodloužení pracovního poměru v souladu s ustanovením § 39 Zákoníku práce.
Platové zařazení: platová třída č. 10.
Popis pracovní činnosti - řízení oddělení správy majetku města, které zabezpečuje zejména tyto činnosti: správa nemovitostí v majetku města; evidence nemovitostí, nájemních smluv, prodejů a výkupů; příprava prodejů a výkupů nemovitostí v souladu s § 39, odst. 1 zákona č.128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů; pronájmy nebytových prostor; opravy, údržby a správu městských bytů; stanovení a vybírání nájemného v pronajatých prostorech majetku města, tj. v bytových i nebytových prostorech; správa rekreačního zařízení ve Vyhnánově; vyúčtování spotřeby tepla, vody a dalších společných výdajů nájemníků v pronajímaných prostorech majetku města, tj. v bytových i nebytových prostorech; zjišťování dotačních titulů z hlediska potřeb města; zpracovává odpisový plán a evidenci veškerého majetku určeného pro odepisování; zajišťuje inventarizaci majetku za město jako celek; odbor eviduje a vymáhá pohledávky, které vznikají na odboru; zajišťuje úsek místních poplatků za zábor veřejných prostranství, k tomu zajišťuje vydání příslušné vyhlášky města; vede pokladnu odboru majetku města; spolupracuje s komisemi rady města; spolupracuje s příslušnými odbory Městského úřadu Jaroměř, TSM (příspěvková organizace města), správci inženýrských sítí na území města z hlediska provozně-technického.
Požadavky - předpoklady dle ustanovení § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů: státní občanství ČR, popř. občan cizí státní příslušnosti s trvalým pobytem v ČR; minimální věk 18 let; znalost jednacího jazyka; plnou svéprávnost (způsobilost právně jednat); bezúhonnost.
Kvalifikační předpoklady dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání.
Další požadavky: velmi dobré organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost - příjemné vystupování, vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi; časová flexibilita; dobrá znalost práce na PC, řidičské oprávnění skupiny B výhodou.
Zaměstnavatel uvítá: praxi v oblasti veřejné správy, popřípadě ve vedoucí funkci, praktické zkušenosti se zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (smlouvy pachtovní, smlouvy o výpůjčce, darovací smlouvy, smlouvy ostatní, …).
Písemnou přihlášku je nutné předložit nejpozději do 23. 11. 2018 (výhradně prostřednictvím držitele poštovní licence nebo na podatelnu MÚ) na adresu: Městský úřad Jaroměř, k rukám tajemnice Ing. Michaely Skovajsové, nám. Československé armády 16, 551 01 Jaroměř. Obálku označte "Opakované VŘ č. 27/2018 - vedoucí oddělení správy majetku - neotvírat".
Veškeré informace k výběrovému řízení naleznete na https://www.jaromer-josefov.cz/e_download.php?file=data/uredni_deska/obsah1785_85.pdf&original=opakovan%C3%A9VR%CC%8C%20vedouci%CC%81%20OSM.pdf
Podrobnější informace v pracovní době podá: p. Jan Žila, vedoucí odboru majetku města, tel.: 491 847 210, 604 245 499.

Kontakt

Město Jaroměř

Kontaktní osoba:
Jan Žila   +420 604 245 499,491 847 210

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Město Jaroměř (IČO 00272728), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.