Řídící pracovníci v restauracích Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Petrská 1136, Praha, Hlavní město Praha

Společnost KRISHNA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v restauracích.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU : Adresa: Petrská č.p. 1136/12, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT PROVOTNÍ E-MAILEM! Kalina Jan, e-mail: jan@movetoprague.com
ZNALOST AJ NA KOMUNIKATIVNÍ ÚROVNÍ. HINDSKÝ JAZYK VELKOU VÝHODOU. VZDĚLÁNÍ V OBORU HOTEL MANAGEMENT VELKOU VÝHODOU.

Kontakt

KRISHNA s.r.o.Kontaktní osoba:
Jan Kalina  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KRISHNA s.r.o. (IČO 24253782), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.