řidič nákladního vozu Děčín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kamenná 2, Děčín, Ústecký
Vloženo před 20 dny
Aktualizováno před 20 dny

Společnost DOKOM FINAL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Kamenná 2, Děčín XXXII, 407 11

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. C - podmínkou
řidičský průkaz sk. E - výhodou
praxe není podmínkou

Nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody:
stravenky
zvláštní prémie

Kontakt:
Linda Simurníková, tel. 734 262 011, e-mail: simurnikova@dokomfinal.cz
První kontakt telefonicky nebo osobně na výše uvedené adrese.

Kontakt

DOKOM FINAL s.r.o.

Kontaktní osoba:
Linda Simurníková   +420 734 262 011

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DOKOM FINAL s.r.o. (IČO 25487230, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.