řidič vozidla do 3,5 t Uherský Brod

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Šumická 2325, Uherský Brod, Zlínský

Společnost UNIGASTRO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných).

Popis pracovní pozice

Rozvoz chlazeného a mraženého zboží zákazníkům. Požadujeme ŘP sk. "B", fyzickou zdatnost, zodpovědnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, možnost dostavit se do zaměstnání v brzkých ranních hodinách. Firemní benefity, služební telefon, volné víkendy. Mzda 22.000Kč + prémie, příplatky, stravné. Kontakt telefonicky či e-mailem.

Kontakt

UNIGASTRO s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jaroslav Dambor   +420 778 889 202

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) UNIGASTRO s.r.o. (IČO 06127606), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.