řidič nákladního automobilu s přívěsem, tahače Říčany

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: K Památné lípě 79, Říčany, Středočeský

Společnost BENDA zemní práce s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči tahačů.

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště:
- K Památné lípě 79/10, Radošovice, Říčany u Prahy

Prvotní kontakt:
- tel.: 608 319 809
- e-mail: benda@zemniprace.cz

Upřesňující údaje:
- ŘP sk. C+E, profesní průkaz, digitální karta řidiče
- praxe v oboru, výpis RT, spolehlivost

Kontakt

BENDA zemní práce s.r.o.Kontaktní osoba:
Miloslav Benda, jednatel   +420 608 319 809

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BENDA zemní práce s.r.o. (IČO 28490649), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.