řidič vysokozdvižných vozíků, dělník ve výrobě prefabrikace / provoz běstovice/

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 34, Běstovice, Pardubický

Společnost ŽPSV a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči vysokozdvižných vozíků.

Popis pracovní pozice

Praxe ve stavebnictví je výhodou.

Mzdové rozpětí je uvedeno ve hrubé mzdě.

vhodné je zaslat životopis na uvedený e-mail :
konarkova@be.zpsv.cz
Kontakt

ŽPSV a.s.Kontaktní osoba:
Marcela Konárková   +420 465 385 411

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ŽPSV a.s. (IČO 46346741), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.