Sociální pracovník/ce Opava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nákladní 147, Opava, Moravskoslezský

Společnost Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci specialisté v oblasti zdravotnictví (kromě péče o zdravotně postižené).

Popis pracovní pozice

KO: Ing. Jana Carbolová, tel: 731 126 934, email: carbolova@dcctyrlistek.cz, (do předmětu e-mailové zprávy uveďte název pozice, o kterou se ucházíte).
Vzdělání vyšší odborné/VŠ dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
ŘP sk. B, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, praxe v oboru výhodou, aodolnost vůči stresu, chuť pracovat.
Plat podle dosažené praxe a aktuální stupnice platových tarifů, dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., (po zapracování osobní ohodnocení).
Pracovní smlouva na dobu určitou, zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, nástup dle dohody.
Náplň práce: vedení sociální agendy, zajišťování práce spojené s přijetím a propouštěním dítěte, provádění sociálně-právní ochrany, komunikace s úřady, atd.

Kontakt

Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Ing. Jana Carbolová   +420 731 126 934

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizace (IČO 68177992), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.