Specialisté v oblasti podnikové ekonomie Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 85 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: náměstí Junkových 2808, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Vodafone Czech Republic a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti podnikové ekonomie.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: náměstí Junkových č.p. 2808/2,
Stodůlky, 155 00 Praha 515
kontakt: Hájková Adriana, e-mail: adriana.hajkova@ibs-sro.com
Specialisté v oblasti podnikové ekonomie (Big data scientist)
Náplň práce zahrnuje vytváření business a marketing modelů.
Požadavky:
Vhodný kandidát musí mít vystudovanou VŠ a mít plynulou znalost angličtiny a ruštiny.
Musí mít znalost programovacího jazyku Python a výhodou bude také znalost data miningu v business prostředí, zkušenost s machine learningem a transformací big dat do marketingu a business modelů. Výborné analytické, komunikační a organizační zkušenosti.

Kontakt

Vodafone Czech Republic a.s.Kontaktní osoba:
Adriana Hájková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Vodafone Czech Republic a.s. (IČO 25788001), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.