Manažer prodejny Český Těšín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jablunkovská 2054, Český Těšín, Moravskoslezský

Společnost Roman Sikora hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií).

Popis pracovní pozice

Požadavky: praxe v oboru, zkušenost s vedením týmu (cca 6 lidí).
Náplň práce: odpovědnost za chod celé provozovny, pravidelné vytváření reportingů.
Pracovní smlouva na rok s možností přechodu na pracovní poměr dobu neurčitou, zaměstnanecké benefity.
KONTAKT: životopisy zasílat na e- mailem nebo volat zaměstnavateli a dohodnout schůzku.

Kontakt

Roman SikoraKontaktní osoba:
Lukáš Firuněk   +420 725 032 221

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Roman Sikora (IČO 47169486), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.