Qa specialista Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Holandská 873, Brno, Jihomoravský

Společnost Worklio s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Pokud máte zájem o tuto pozici, prosím, pošlete nám svůj životopis v anglickém jazyce.
Email: staud@worklio.com
Adresa: Spielberk Office Center, Holandska 6/8, 639 00 Brno

Worklio (globální softwarová společnost) rozšiřuje svůj tým a do své brněnské pobočky hledá juniorního QA specialistu.

Požadavky:
" Orientace v prostření softwarových produktů
" Znalost internetu a produktů Microsoftu
" Střední znalost angličtiny (hlavně psané)
" Dobré komunikační vlastnosti, schopnost kreativně a samostatně řešit úkoly
" Technické vzdělání a základy programování výhodou
Nabízíme:
" Kariéru v rychle se rozvíjející společnosti s prací na unikátním projektu
" Vývoj aplikací pro uživatele v USA
" Možnosti kariérního růstu
" Práce v příjemném neformálním prostředí v nových kancelářích v Spieberk office centru

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvky na sport a dovolenou, flexibilní pracovní doba, více než 25 dní dovolené, pravidelný nárůst mzdy a mnoho dalších

Kontakt

Worklio s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ondřej Štaud   staud@worklio.com