Stavbyvedoucí Stráž nad Nisou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kateřinská 736, Stráž nad Nisou, Liberecký

Společnost STAV-AGENCY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: vedení staveb při realizaci, organizace práce na stavbě, kontrola a organizace podřízených
Nabízíme: telefon, notebook, služební automobil
SŠ nebo alespoň vyučení s maturitou ve stavebním oboru
Zaslat životopis e-mailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

STAV-AGENCY s.r.o.Kontaktní osoba:
Jiří Šmíd, jednatel  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) STAV-AGENCY s.r.o. (IČO 25482505), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.