Plánovač výroby Jamné

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 48, Jamné, Vysočina
Vloženo před 9 dny
Aktualizováno před 9 dny

Společnost SWR JIHLAVA, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici přípravy a realizace investic, inženýringu.

Popis pracovní pozice

Plánování výroby výkovků a jejich obrábění, příprava výroby - výkresová dokumentace, technologické a kontrolní postupy.
Požadujeme vzdělání bakalářské nebo vysokoškolské v oboru strojírenství, rozvinutý smysl pro logické uvažování, praxi v oboru výhodou. Znalost programování v CAD systému SolidWorks vítána.

Kontakt

SWR JIHLAVA, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Bc. Naďa Kourková   +420 567 277 099

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SWR JIHLAVA, spol. s r.o. (IČO 25307304, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.