Servisní technik/čka v oblasti olejového hospodářství Mohelnice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 395, Mohelnice, Olomoucký

Společnost ZG Fluidmanagement CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech.

Popis pracovní pozice

Náplň práce
- výměna olejů a filtrů u obráběcích strojů, čištění výrobních strojů
- vedení skladové evidence

Požadavky
- základní znalost PC
- spolehlivost
- samostatnost
- časová flexibilita
- řidičský průkaz sk. B
- VZV výhodou
Doba určitá s možností prodloužení. Jedná se o 12hodinový nepřetržitý provoz. Pracovní doba: 6:00 - 18:00, 4 dny výkon práce, 4 dny volna, a to vč. víkendů.
Plat: od 23.500,- Kč hrubého měsíčně + příplatky, možnost přidání po zkušební době.
Benefity: týden dovolené navíc, příspěvky na penzijní připojištění nebo životní pojištění, stravné. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Kontakt

ZG Fluidmanagement CZ s.r.o.

Kontaktní osoba:
Monika Wenzelová   +420 567 330 844

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ZG Fluidmanagement CZ s.r.o. (IČO 26959151), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.