Zástupce/kyně vedoucího servisu Ostrava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 27 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Výstavní 3224, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost ESOS Ostrava, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Ostrava

Nabídky pouze písemně s profesním životopisem na e-mail: hr@esosostrava.cz
Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Náplní práce bude plánování práce techniků, dohled nad vykonanou prací, příprava na zakázky, obhlídky u zákazníků, tvorba technických nabídek, výpomoc při servisní činnosti.

Požadujeme: úplné středoškolské vzdělání strojní nebo technické, čtení ve výkresové dokumentaci, samostatnost, ŘP sk. B, znalost práce na PC.

Výhoda: znalost hydraulických systémů, vyhláška 50.

Benefity. Stravenky

Kontakt

ESOS Ostrava, s.r.o.Kontaktní osoba:
Eva Sajašová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ESOS Ostrava, s.r.o. (IČO 25868781), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.