Učitel 2. stupně základní školy - předměty český jazyk, dějepis Karlovy Vary

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 470 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vančurova 83, Karlovy Vary, Karlovarský
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před měsícem

Společnost Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami.

Popis pracovní pozice

Učitel 2. stupně základní školy - předměty Český jazyk, Dějepis
Kontakt: pí Mgr. Martina Kheilová, tel.: 608867999, e-mail: spec-skoly@volny.cz

Náplň práce:
- Komplexní vzdělávací a výchovná činnost ve všeobecně-vzdělávacích předmětech spojená s tvorbou a průběžnou aktualizací pedagogické dokumentace, kterou pedagogický pracovník vytváří, a podle níž postupuje při výkonu své přímé pedagogické činnosti nebo spojená s tvorbou a průběžnou aktualizací individuálních vzdělávacích plánů.
Další požadavky:
- Potřebujeme kvalifikovaného učitele především pro předmět Český jazyk, který by vzdělával žáky se závažnými poruchami učení ve třídách od 6. do 9. ročníku základní školy. Kromě vysokoškolského vzdělání v oboru učitelství je žádoucí i vzdělání v oboru speciální pedagogiky.
Nabízíme:
- Čerpání FKSP, stravovací šeky, 8 týdnů dovolená

Kontakt

Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace

Kontaktní osoba:
Mgr. Martina Kheilová   +420 353 561 766,608 867 999

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace (IČO 66362725, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.