Učitel/ka pro 2. stupeň základní školy - hudební výchova Pardubice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Staňkova 128, Pardubice, Pardubický

Společnost Základní škola Pardubice, Staňkova 128 hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 2. stupni základních škol.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce Pardubice - ul. Staňkova
Požadujeme kvalifikaci v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb.o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů.
Zaměstnanecké výhody: Pracovní NTB, podpora profesního rozvoje, dostupnost pracoviště MHD, finanční benefity, interaktivní technika ve výuce, týmová práce.
První kontakt telefonicky nebo e-mailem - strakosovad@seznam.cz

Kontakt

Základní škola Pardubice, Staňkova 128Kontaktní osoba:
Mgr. Gisela Kostelecká   +420 724 276 209

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola Pardubice, Staňkova 128 (IČO 48161306), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.