Učitelé na 2. stupni základních škol Polepy

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 100 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 170, Polepy, Ústecký

Společnost Základní škola a Mateřská škola Polepy, okres Litoměřice, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 2. stupni základních škol.

Popis pracovní pozice

1 místo na dobu neurčitou , vznik pracovního poměru ihned, 2. místo pracovní poměr na dobu určitou , zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou od 1.2.2019 po dobu 3. let. Způsob prvního kontaktu: osobně v pracovní dny nebo e-mailem nebo telefonicky.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Polepy, okres Litoměřice, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Pavel Markvart, ředitel školy   +420 416 787 202

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola a Mateřská škola Polepy, okres Litoměřice, příspěvková organizace (IČO 72744910), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.