úklidoví pracovníci Olomouc

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Olomouc, Olomoucký

Společnost BRYVECASTA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: J.V. Pavelky 2, Olomouc. Místo je vyhrazeno pro OZP.
Ranní směna v pracovní dny. Úklid kanceláří a přilehlých prostor. Po dohodě možnost kratšího pracovního úvazku.
Kontakt je možný osobně po předchozí dohodě, telefonicky nebo emailem.

Kontakt

BRYVECASTA s.r.o.Kontaktní osoba:
Jaroslav Jelínek   +420 734 240 502

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BRYVECASTA s.r.o. (IČO 24762695), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.