Uklízeč/ka Ostrava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 100 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ruská 83, Ostrava, Moravskoslezský
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před měsícem

Společnost HMZ Delivery s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Dolní oblast Vítkovice - Ruská 83/24, Ostrava - Vítkovice
Své životopisy zasílejte na prace@flashsteel.cz, pokud vás nebudeme kontraktovat do dvou týdnů od odeslání životopisu dali jsme přednost jinému uchazeči. Vaše osobní údaje zpracováváme pouze po dobu výběrového řízení, neuchováváme je v žádné databázi a po ukončení výběrového řízení je likvidujeme.

Úklid kanceláří v dopoledních hodinách.
Pracovat budete 2x týdně v pondělí a ve čtvrtek vždy 3 hodiny od 8,00 - 11,00 hod.
Vhodné jako přivýdělek.
Práce na DPP.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

HMZ Delivery s. r. o.

Kontaktní osoba:
Tereza Lazarová   +420 702 154 287

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HMZ Delivery s. r. o. (IČO 04491688, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.