Pracovník/-ice v úklidu (vhrazeno pro ozp) Jablunkov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bezručova 497, Jablunkov, Moravskoslezský

Společnost Ústav Pohoda, z. ú. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních.

Popis pracovní pozice

Vyhrazeno pro OZP
Požadujeme - pečlivost, samostatnost.
Náplň práce - úklid pokojů klientů, kanceláří, společných prostor, výtahů, soc. zařízení.
Pracovní doba: ranní směna 6:00-14:00, odpolední směna 11:00-19:00.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: ustavpohoda@seznam.cz
Pracoviště: Jablunkov

Kontakt

Ústav Pohoda, z. ú.Kontaktní osoba:
Michaela Molinová, DiS.   +420 774 686 654

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ústav Pohoda, z. ú. (IČO 03406083), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.