Pracovník/ce úklidu sněhu Milotice nad Bečvou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 110 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Milotice nad Bečvou, Olomoucký

Společnost DELTA facility, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči veřejných prostranství.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
odklízení sněhu a posyp určeného místa

Požadaujeme:
spolehlivost; zodpovědnost

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: marie.maresova@deltasluzby.cz;
- telefonicky (06,00 - 20,00hod.) na čísle 603 751 138 - paní Marie Marešová

Kontakt

DELTA facility, s.r.o.Kontaktní osoba:
Marie Marešová   +420 603 751 138

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DELTA facility, s.r.o. (IČO 04624041), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.