účetní Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pikrtova 1737, Praha, Hlavní město Praha

Společnost CSC Computer Sciences s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci v oblasti účetnictví.

Popis pracovní pozice

MVP: Pikrtova 1737/1a, Praha 4
Kont. os.: Nino Jangavadze
První kont.: emailem na njangavadze@csc.com
Tým Client Invoice Analyst UKI je součástí oddělení Order to Cash v rámci služby DXC Corporate Shared Services, která podporuje procesy vytváření faktur a doručování faktur klientům ve Velké Británii a Irsku. Tým zajišťuje včasnou výrobu a distribuci všech konečných faktur a doplňkové dokumentace požadované klientem nebo regionem. Objednávka k inkasu Analytik klientské faktury je zodpovědný za provádění předběžných fakturačních a fakturačních činností jako fakturaci, vydávání dobropisů, hlášení vedení a interních klientů a řešení žádostí ad hoc.

Zkušenost s aplikací Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint), SAP, Workday na úrovni pokročilého uživatele.
Znalost Anglickeho Jazyka
Požadovaný titul v oblasti financí nebo příbuzné oblasti
Porozumění a praktické znalosti finančních procesů

Výhody:
5 dní dovolené navíc, kafetérie, občerstvení na pracovišti, stravenky, vzdělávání

Kontakt

CSC Computer Sciences s.r.o.Kontaktní osoba:
Nino Jangavadze  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CSC Computer Sciences s.r.o. (IČO 64938140), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.