Skladní potravin České Budějovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Větrná 731, České Budějovice, Jihočeský

Společnost Domov pro seniory Máj České Budějovice, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech.

Popis pracovní pozice

Požadavky: střední vzdělání s maturitou, praxi v oboru
Náplň práce: skladová evidence, manipulace se zbožím, objednávky, dodržování hyg. předpisů, hmotná odpovědnost
Prac. doba: PO-PÁ 6:00 - 14:30
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek FKSP 3600,- Kč ročně

Kontakt

Domov pro seniory Máj České Budějovice, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Lenka Koritarová   +420 724 064 662

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Domov pro seniory Máj České Budějovice, příspěvková organizace (IČO 71173064), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.