Technicko-administrativní pracovník/ce skladu Plzeň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Podnikatelská 1131, Plzeň, Plzeňský

Společnost MOL Logistics (Czech) s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech.

Popis pracovní pozice

Životopis zasílejte na e-mail: jobs@mol-logistics.cz
Požadavky:
Dobrá znalost práce s PC (MS Office), logické myšlení, zákl. znalost Aj
Nabízíme:
Nabízíme: docházkový bonus 5000,- Kč, výkonnostní bonus, náborový příspěvek 15.000,- Kč, 13., 14. plat, příspěvek na důchodové připojištění, stravenky, příspěvek na zdravotní péči, po roce zaměstnání 5 týdnů dovolené.
Nástup možný ihned.

Kontakt

MOL Logistics (Czech) s.r.o.Kontaktní osoba:
Životopis:  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MOL Logistics (Czech) s.r.o. (IČO 27172198), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.