Dílenský plánovač výroby Česká Třebová

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Semanínská 580, Česká Třebová, Pardubický

Společnost CZ LOKO, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

pravidelná kontrola stavu a kvality vyráběných nebo opravovaných produktů

provádění přejímky drážních vozidel do opravy

kompletace dokladů drážních vozidel včetně archivace

řízení požadavků zákazníka

řízení vztahů s dodavateli

plánování výrobních kapacit

Kontakt

CZ LOKO, a.s.Kontaktní osoba:
Ladislav Budin, HR Business partner   +420 724 681 468

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CZ LOKO, a.s. (IČO 61672131), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.