Referent/ka vidimace, legalizace a czech pointu Bystřice pod Hostýnem

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Masarykovo nám. 137, Bystřice pod Hostýnem, Zlínský

Společnost Město Bystřice pod Hostýnem hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci všeobecné správy vnitřních věcí státu.

Popis pracovní pozice

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- poskytování služeb na úseku ověřování a Czech Pointu, zajišťování spisové služby a podávání základních informací návštěvníkům úřadu
- minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, znalost práce na PC (Word, Excel), příjemné a komunikativní vystupování, praxe ve veřejné správě výhodou, znalost anglického jazyka výhodou, znalost zákonů v platném znění: č. 128/2000 Sb., o obcích, č. 21/2006 Sb., o ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a o ověřování pravosti podpisu a o změně některých zákonů, č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, č. 269/1994 Sb., o Rejstříku trestů, č. 365/2000 Sb., o informačních sys-témech veřejné správy, č. 500/2004 Sb., o správním řízení a č. 634/2004 Sb., o správních poplatcích, výhodou, řidičský průkaz skupiny B.
Přiíhlášky do výběrového řízení je možné zasílat do 23.11.2018.
- benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, FKSP
- do výběrového řízení je možné se přihlásit do 23.11.2018. Informace o výběrovém řízení na www.bystriceph.cz

Kontakt

Město Bystřice pod HostýnemKontaktní osoba:
Ing. Michaela Studená, personalistka   +420 573 501 926

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Město Bystřice pod Hostýnem (IČO 00287113), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.