Vedoucí odboru majetku, investic a rozvoje Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zbraslavské náměstí 464, Praha, Hlavní město Praha

Společnost MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA ZBRASLAV hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí v oblasti administrativních agend.

Popis pracovní pozice

MVP: Zbraslavské náměstí č.p. 464, Praha 5
Kontakt: Haubertová Hana Mgr., tel.: 257111815, e-mail: hana.haubertova@mc-zbraslav.cz
Náplň práce: krátkodobé a střednědobé investiční akce, poklady pro komplexní rozvoj území městské části na úseku samosprávy, činnosti zadavatele při zadávání veřejných zakázek, dotační management.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, příplatek na dopravu a dovolenou., 5 týdnů dovolené

Kontakt

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA ZBRASLAVKontaktní osoba:
Mgr. Hana Haubertová   +420 257 111 815

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA ZBRASLAV (IČO 00241857), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.