Administrativní pracovník/ce Nošovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 118, Nošovice, Moravskoslezský

Společnost Bez mámy, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

A11 z:8/11/2018
Nezisková organizace Bez mámy z.s. hledá administrativního pracovníka na plný úvazek s občasnou prací z domu - home office.
Požadujeme:
- práce s internetem, Excell, Word
- anglický jazyk alespoň na psané základní úrovni (nebo chuť se jí doučit)
- zkušenosti s provozem e-shopu výhodou.
Kontakt e-mailem viz výše.

Kontakt

Bez mámy, z.s.Kontaktní osoba:
Michaela Gongolová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bez mámy, z.s. (IČO 27036847), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.